Parownice Do Ubrań Ranking

W tym zestawieniu przedstawiamy ranking parownic do ubrań. Pierwsze miejsce zajmuje Philips Steam&Go GC362/80 ale przygotowaliśmy dla Was też kilka innych bardzo dobrych i
sprawdzonych modeli. Jeżeli szukasz parownicy do ubrań, która jest łatwa w obsłudze i daje najlepsze efekty to jesteś w dobrym miejscu. Takie urządzenie jest najlepszą alternatywą dla zwykłego żelazka. Można nim nie tylko usunąć zagniecenia z ubrań, nawet tych delikatnych ale również można je w szybki sposób odświeżyć. Ważne jest to że jest ona mała i kompaktowa, nie potrzeba deski do prasowania, można „uprasować” ubrania nawet bezpośrednio na wieszaku w szafie. Niewielkie rozmiary sprawiają że możesz je zabrać w podróż służbową lub na wakacje, dzięki temu zawsze masz pewność że we wszystkich ubraniach będziesz odpowiednio wyglądać. Poniżej prezentujemy 5 najlepszych parownic do ubrań.

Przewodnik Kupującego

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania parownicy do ubrań?

Urządzenie do przetwarzania wody w parę w celu usunięcia zagnieceń znane jest pod nazwą parownica do ubrań. Na rynku obecnie mamy dostępne dwa rodzaje tego urządzenia. Są to modele ręczne oraz pionowe, w tym temacie skupimy się tylko na tych pierwszych, które są bardziej poręczne ze względu na rozmiar.

Rozmiar i waga

Jest to bardzo popularne urządzenie, więc i sporo jest dostępnych modeli różnych marek. Dlatego też otrzymamy różne zakresy wagi całkowitej czy też rozmiaru. W oparciu o swoje potrzeby i wymagania trzeba sprawdzić czy dana parownica będzie dla Ciebie łatwa w użytkowaniu. Nie dziwne jest, że większość ludzi woli wybrać taką, która jest lekka i mała aby było łatwo np. zapakować do walizki czy do plecaka.

Przepływ pary

Ciągły przepływ pary to ważna funkcja, dobry model to taki który ma zdolność do ciągłego wytwarzania pary. Nie trzeba w takim urządzeniu ciągle trzymać palca na przycisku pary, wygodna parownica to taka w której wystarczy raz nacisnąć taki guzik. Niektóre z najlepszych modeli umożliwiają zmianę ustawień przepływu pary w zależności od Twoich potrzeb.

Czas nagrzewania

To kolejna istotna cecha dobrego urządzenia. Warto sprawdzić ten parametr przed ostatecznym zakupem. Dzisiaj większości z nas zależy na czasie, i nikt nie chce irytować się tym że długo musi czekać aż urządzenie będzie w końcu gotowe do pracy. Dobra parownica to taka która ma właśnie krótki czas nagrzewania. Dobrze jak jest to około minuty lub jeszcze mniej.

Działanie w pionie i poziomie

Jest to również istotna funkcja na którą warto zwrócić uwagę. O ile w domu raczej każdy ma przynajmniej jeden wieszak na którym można zawiesić ubranie do prasowania, to w podróży już nie zawsze. Dlatego ważne aby można było daną parownicą prasować w pionie i poziomie. Wtedy możemy usuwać zagniecenia zarówno na wieszaku jak i np. na kanapie.

Zbiornik na wodę

Istotny czynnik ponieważ różne modele mają różną pojemność zbiornika na wodę. Im większy tym więcej ubrań uprasujesz. W mniejszych modelach trzeba częściej uzupełniać wodę, ale dzięki temu urządzenie jest lżejsze. W parownicach system uzupełniania wody jest zazwyczaj bardzo prosty, więc nie powinno to stanowić większego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here