Inhalatory Dla Dzieci Ranking

W tym zestawieniu przygotowaliśmy ranking inhalatorów dla dzieci. Na tej liście czołowe miejsce zajmuje inhalator Medel Family Plus, jest to produkt kompletny, który zbiera same pozytywne opinie kupujących. Jak powszechnie wiadomo pozytywna opinia przyczynia się do zakupu u nowych potencjalnych klientów. Każdy zakup powinien być przemyślany, identycznie jest w tym przypadku. Nikt nie chce przecież aby po zakupie okazało się, że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Nasz portal pomaga w tym aby taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Zdrowie dziecka jest najważniejsze dla każdego rodzica, niestety kiedy to zdrowie jest zachwiane musimy szybko reagować. Wizyta u lekarza zazwyczaj kończy się wypisaniem
recepty dla dziecka. Często są to leki podawane właśnie dzięki inhalatorowi, ponieważ najszybciej docierają do organizmu. Każdy rodzic wie, iż warto takie urządzenie w domu
posiadać. Ten ranking inhalatorów dla dzieci prezentuje najlepsze modele w korzystnych cenach.

Najlepsze Inhalatory Dla Dzieci

Nebulizator Medel Family Plus

Ten inhalator został stworzony z myślą o całej rodzinie, a więc mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. To urządzenie cechuje przede wszystkim duża wydajność. Nebulizator aktywuje się za pomocą wdechu. Utrata podawanego leku jest tu ograniczona do minimum, został tu zastosowany system podwójnych zaworów.

Polega to na tym, że podczas inhalacji, za pomocą kompresora tworzy się mgiełka z leku, kiedy pacjent bierze wdech. Wtedy jeden z zaworów otwiera się i uwalnia lek. Po wydechu, jeden zawór zamyka się a drugi zapobiega samowolnemu uwalnianiu się mgiełki. W ten sposób maksymalizujemy wydajność inhalacji przy minimalnej utracie leku.

Przy dzieciach ważne jest aby urządzenie było ciche. Tutaj zastosowano system wyciszania kompresora. Specjalna konstrukcja wytwarza dźwięk na poziomie 52dBA, a więc tylko cichy dźwięk. W zestawie otrzymasz dwie maski. Jedna dla dorosłych oraz druga dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. W dobrej cenie otrzymasz nie tylko najlepszy inhalator dla dzieci, ale także 5 lat gwarancji na urządzenie. Także w razie potrzeby serwis jest dostępny przez kilka lat.

Inhalator Microlife Neb 400

Kolejne miejsce w naszym rankingu to model Neb 400 od firmy Microlife. Podobnie jak poprzednia propozycja tego modelu mogą używać nie tylko dzieci, ale także dorośli. Można go stosować w leczeniu astmy, chronicznego bronchitu oraz innych schorzeń układu oddechowego.

Ma wygląd przyjazny małym dzieciom. Ważne jest to, że skutecznie rozpyla leki. Podczas pracy również jest cichy, co przy małych pociechach jest równie istotne. Przeznaczony jest do rozpylania wszystkich standardowych roztworów inhalacyjnych. Zasilany elektrycznie, wystarczy podłączyć go do gniazdka.

Kompletny zestaw zawiera między innymi kompresor, nebulizator, przewód powietrzny, ustnik, maski dla dzieci i dorosłych, końcówkę do nosa oraz filtr powietrzny. Produkt polecany przez wielu rodziców, nie tylko za cichą pracę ale także za wygląd urządzenia. Wizerunek misia sprawia, że dzieci z chęcią siadają do inhalacji.

Profesjonalny Inhalator Medel Professional

To urządzenie zostało zaprojektowane i przystosowane do częstego użytkowania. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, że nie używasz go tylko w okresie jesieni i zimy to jest to sprzęt dla Ciebie. Można nim inhalować przewlekłe choroby układu oddechowego, np. astma, POCHP, mukowiscydoza. Nadaję się także w przypadku nebulizacji wielu pacjentów. Nie tylko w rodzinach wielodzietnych ale także w wielu placówkach prywatnej i publicznej służby zdrowia.

Podczas terapii aerozolowej ważne jest aby, praca urządzenia była spokojna i cicha. Dźwięk urządzenia jest mało słyszalny i jest na poziomie około 52dBA. Często zabieramy inhalator w podróż, tu warto zwrócić uwagę na to, iż waga urządzenia to około 2,2 kilograma.

Podczas częstych inhalacji liczy się też komfort, specjalnie zaprojektowane maski dla dzieci i dorosłych dbają o to aby dobrze dopasowały się do skóry twarzy. Posiadają one miękkie zakończenie i można je stosować u dzieci od 6 miesiąca życia. Jest to produkt najdroższy w naszym zestawieniu, ale według wielu opinii wart swojej ceny.

Przewodnik Kupującego

Kilka wskazówek dotyczących korzystania z inhalatora

Niemowlęta oraz małe dzieci mogą się kręcić, co jest naturalne ale rodzicom sprawia problem by podać lek dziecku za pomocą inhalatora. Jest to wyzwanie zwłaszcza, gdy musimy to zrobić pierwszy raz w życiu. Najważniejszy jest spokój i opanowanie, dobrze jest używać urządzenie gdy dziecko jest śpiące, wtedy lepiej znosi leczenie. Znasz naturę swojego dziecka, ale zazwyczaj można to robić po posiłku, lub przed snem. Niektóre inhalatory mają to do siebie, że wydają głośne dźwięki, można je niwelować kładąc go na dywanie lub ręczniku, w ten sposób niwelujemy wibracje. Można też korzystać z dłuższej rurki, i zostawić urządzenie w drugim pomieszczeniu.

Podczas inhalacji najlepiej jak dziecko trzymamy w pozycji siedzącej, na Twoich kolanach lub na oparte na łóżku. Dzieci wtedy mogą oddychać głębiej, co pomaga dostarczyć więcej leku do płuc. Każdy rodzic chce to robić dobrze, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, lub brakuje Ci pewności to jest wiele portali internetowych z poradami dla rodziców, a najłatwiej jest to zrobić u swojego lekarza pediatry, nie tylko odpowie on na nurtujące Cię pytania, ale także wytłumaczy w razie potrzeby jak prawidłowo wykonać inhalacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here