Konsole Do Gier Ranking

W tym artykule przygotowaliśmy ranking konsol do gier. Pomoże Ci on w odpowiedzi na pytanie, która konsola do grania jest najlepsza? W tym momencie mamy wielką trójkę jeżeli chodzi o producentów konsol do gier, jest to Microsoft, Sony i Nintendo. Oczywiście każda z nich służy do grania i rozrywki, ale ciągle między nimi toczy się walka o miano najlepszej konsoli w danym roku. Wśród ludzi również istnieją opinie dla jednych przeważające na PlayStation a dla drugich na Xboxa. Można to porównać do kibicowania za Barceloną lub za Realem Madryt, każdy murem za swoim. I chociaż opinii na ten temat jest wiele, to obecnie najlepiej sprzedającą się konsolą jest PS4 Slim oraz PS4 Pro. Zapraszamy do naszej recenzji konsol do gier.

Najlepsze Konsole Do Gier

Częste pytania o konsole

Kiedy premiera PlayStation 5?
Oficjalnej premiery jeszcze nie ma, PS4 nadal bardzo dobrze się sprzedaje, więc Sony nadal na niej zarabia, więc nie spieszy się z wydaniem konsoli kolejnej generacji.

Jaka konsola dla dziecka?
Praktycznie każda konsola nadaje się dla dzieci, kwestia dobrania odpowiednich gier do wieku pociechy. Polecamy tanie konsole, Nintendo 2D/3DS lub Nintendo Switch dobrze sprawdzają się w podróży.

Jaka konsola dla nastolatka?
Tutaj wymagania mogą być większe niż w powyższym przypadku, dzieciaki powyżej 10 roku życia mają już większą wiedzę na temat konsol i gier. Polecamy PS4 Slim I Xbox One, mają one słabsza grafikę, ale dla dzieci i tak nie jest to zauważalne. Są one też tańsze w porównaniu z topowymi konsolami.

Jaka konsola na imprezy?
Imprezą można nazwać spotkanie dwóch osób, więc każda konsola z dwoma padami się nada, przy większej grupie osób można grać na zmianę, ale też można dokupić kontroler ruchu, np. Microsoft Kinect i wtedy bawić się większą grupą.

Która konsola do gier jest najtańsza?
To wszystko zależy jaki model wybierzemy, czy z dobrą grafiką, ile pamięci na gry. Obecnie najtańsze to Nintendo Switch, Xbox One. Warto poczekać na promocje, Black Friday czy Święta Bożego Narodzenia.

Na którą konsolę jest najwięcej gier?
Obecnie najwięcej tytułów gier mamy na PS4.

Jaka konsola dla dorosłego?
Tutaj ograniczeń wiekowych nie ma, w każdą grę może ta osoba grać. Warto wybrać konsolę z najwyższe półki, a więc Xbox One X lub PS4 Pro. Dają one największe wrażenia graficzne, mają dużą pojemność dyskową, ale tutaj też coś za coś, trzeba za to najwięcej zapłacić.

Jaka konsola do gier VR?
Okulary Vr dają wiele przyjemności i zabawy, zwłaszcza w towarzystwie innych osób, można się przy tym niezły ubaw. Są one dostępne tylko na PS4.

Jaka konsola ma najlepszą grafikę?
Tutaj możemy odesłać do pytania o konsole dla dorosłego, ale oczywiście są to PS4 Pro i Microsoft Xbox One X.

Podsumowanie

Zakup konsoli do gier nie jest łatwy, szczególnie jeżeli ma to być np. prezent dla bliskiej nam osoby. Nasz ranking pomaga w podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej. Niezależnie jaki Twój ostateczny wybór będzie, to oczywiście należy pamiętać o tym aby być z tego zakupu zadowolonym. Nie należy też zatracić się w wirtualnej rzeczywistości, kontrolujmy swój czas podczas przebywania przed telewizorem, także swoje dzieci aby częściej przebywały na dworze niż przed konsolą, oczywiście jeżeli na to pogoda pozwoli. Konsola do gier to fajna sprawa, ale korzystaj z niej odpowiedzialnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here