Laktator Elektryczny – Ranking i Opinie 2020

W tym zestawieniu przygotowaliśmy ranking laktatorów elektrycznych, jest to przydatne urządzenie dla obecnych oraz przyszłych mam. Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje
model Medela Swing Dwufazowy Laktator elektryczny. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego też mamy do zaoferowania kilka innych, równie bardzo dobrych produktów. Narodziny dziecka to ważny etap w życiu każdego rodzica, każda mama chce karmić dziecko swoim naturalnym pokarmem, jest ono o wiele zdrowsze od tego modyfikowanego. Niestety niektóre kobiety czasem mają problem z produkcją mleka, dlatego warto za pomocą laktatora spróbować pobudzić do tego organizm. Później również jest to przydatne urządzenie ponieważ, nie ma konieczności spędzania całej doby przy dziecku. Można ściągnąć pokarm i zostawić w lodówce, w ten sposób mama może wyjść do pracy, na zakupy a mleko w tym czasie może podać osoba opiekująca się dzieckiem. Zapoznaj się z naszym rankingiem i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Przewodnik Kupującego

Dostępne rodzaje laktatorów

Na rynku obecnie mamy do wyboru dwa rodzaje tego urządzenia, są to laktatory ręczne oraz drugie bardziej zaawansowane czyli laktatory elektryczne. W manualnych zaletą na pewno jest to, że są one o wiele tańsze niż w przypadku tych drugich. Oczywiście coś kosztem czegoś, wymagają one ręcznego pompowania mleka, co bywa męczące i w konsekwencji prowadzi do bólu i zakwasów mięśni.

Elektryczne laktatory są niestety droższe od zwykłych, ale dla wielu kobiet są one warto swojej ceny. Nie wymagają one pracy ludzkich mięśni, poza przystawieniem wypustki do piersi. Można kupić laktatory, które dają możliwość odciągania pokarmu z dwóch piersi naraz, lub pojedyncze, są tańsze ale pobierają pokarm z jednej piersi. Dla większości mam wystarcza ta druga opcja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here