Cążki Do Skórek – Ranking i Opinie

Najlepsze cążki do skórek – ranking, test, opinie

Cążki do skórek przydadzą się do wykonania perfekcyjnego manicure. Często koniecznością okazuje się być wycięcie skórek, które mają tendencję do ostawania, co nie wygląda estetycznie i na dodatek przeszkadza w równomiernym nałożeniu lakieru. Niektóre panie nie wycinają ich, ale tylko odsuwają, co jest już kwestią indywidualną. Ten element paznokcia nie rośnie bez powodu, ale pełni funkcję ochronną. Nie zawsze wyglądają estetycznie, co stwarza problem. Jeśli już decydujemy się na ich usunięcie, trzeba zrobić to bardzo ostrożnie. W przeciwnym razie wyrządzimy sobie więcej złego niż dobrego i możemy nawet przyczynić się do ich bolesnego uszkodzenia. Warto sięgnąć w tym celu po cążki do skórek, które usprawnią i ułatwią cały zabieg.

Opisy najlepszych cążek do skórek [Nasz Ranking]

Sally Hansen Travel Cuticle Nipper cążki do skórek

najlepsze cążki do skórek

Cążki do skórek Travel Cuticle Nipper to produkt, który przede wszystkim przeznaczony jest do wykonywania takich zabiegów jak manicure czy pedicure. Zostały one wyprodukowane przez znaną i renomowaną markę Sally Hansen.

Cążki wykonane zostały z materiałów o najlepszej jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe i wytrzymałe. Bez problemów mogą być poddawane takim procesom jak sterylizacja czy też dezynsekcja. Oprócz tego produkt posiada bardzo ergonomiczny kształt, dlatego jest niezwykle wygodny podczas użytkowania.

Staleks Profesjonalne Cążki Do Skórek Smart 30 5mm

cążki do skórek ranking

Staleks Profesjonalne Cążki Do Skórek Smart to produkt, który przeznaczony jest do wykonywania zarówno manicure, jak i pedicure. Cążki posiadają bardzo wygodny uchwyt, co sprawia, że w komfortowy sposób można je użytkować.

Produkt został wykonany z takiego materiału jak stal nierdzewna, który jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Profesjonalne cążki do skórek mają dość proste krawędzie tnące, które występują bez nachylenia. Jest to produkt, który charakteryzuje się wyjątkową ostrością.

DONEGAL cążki do skórek Solingen

cążki do skórek ranking

Cążki do skórek Donegal to wysokiej jakości produkt, który przeznaczony jest do wykonywania takich zabiegów jak manicure lub pedicure. Wyrób tego rodzaju idealnie sprawdzi się w przypadku zarastających skórek paznokci. Cążki zostały wykonane ze stali chirurgicznej, która jest materiałem bardzo solidnym i wytrzymałym.

Dzięki temu można je bez większych problemów sterylizować oraz dezynfekować. Produkt jest bardzo precyzyjny w działaniu, co umożliwia wykonywanie w pełni bezbolesnych zabiegów na paznokciach.

Neonail Cążki do manicure małe 3mm

obcęgi do skórek

Neonail to w pełni profesjonalne cążki do skórek, które zostały wykonane wyłącznie z materiałów o najwyższych parametrach jakościowych. Wśród nich można wymienić przede wszystkim stal nierdzewną, co sprawia, że produkt nadaje się do długotrwałego użytku. Cążki mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu są bardzo poręczne oraz wygodne podczas użytkowania.

Przeznaczone są przede wszystkim do wykonywania takich zabiegów jak manicure czy też pedicure. Charakteryzują się wyjątkową ostrością, co jest bardzo przydatne podczas pracy z nimi.

DONEGAL CĄŻKI DO SKÓREK 4mm

Donegal do wysokiej jakości cążki do skórek, które przeznaczone są przede wszystkim do wykonywania zabiegów takich jak manicure czy pedicure. Cążki wykonane są wyłącznie z materiałów o najwyższych parametrach jakościowych. Wśród nich można na przykład wymienić stal.

Sprawia to, że produkt jest bardzo solidny i wytrzymały, a także będzie odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego można go poddawać takim zabiegom jak sterylizacja czy też dezynfekcja. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania.

Najlepsze cążki do skórek. Poradnik zakupowy

Co z tymi skórkami przy paznokciach?

Zanim przystąpimy do usuwania skórek przy paznokciach, powinniśmy się do tego odpowiednio przygotować, wyposażyć w kilka istotnych elementów. Zabieranie się za skórki bez ich uprzedniego zmiękczenia nie jest najlepszym pomysłem. Na szczęście do dyspozycji mamy szereg gotowych rozwiązań kosmetycznych. W niektórych przypadkach skórki są tyle zrośnięte z pytką paznokcia, że wymagają dłuższego moczenia palców, aby je zmiękczyć i ułatwić późniejsze wycinanie.

Wystarczy parominutowa kąpiel wodna z solami o działaniu zmiękczającym, ale jeśli takowych nie mamy to wystarczy po prostu woda z mydłem. Na osuszone palce nakładamy preparat zmiękczający i odczekujemy około minuty, po czym przystępujemy do zadania głównego w postaci odsuwania skórek za pomocą drewnianego patyczka lub metalowego kopytka przy tych bardziej opornych i zrośniętych z płytką. Niektóre panie używają do obcinania skórek nożyczek, ale duże lepiej sprawdzają się cążki. Takie akcesoria obowiązkowo muszą być wystarczająco ostre.

Zasada wycinania skórek cążkami jest taka, aby robić to od prawej do lewej strony, najdelikatniej jak to możliwe. Nie można szarpać ani się spieszyć. Po złapaniu skórki, trzeba ją miarowo ciąć wzdłuż paznokcia, nie wyciągać do góry ani nie odrywać. Prawidłowe stosowanie cążek nie powoduje uszkodzeń skórek, ale początki bywają rożne, zanim nie nabierzemy wprawy. Jeszcze większą precyzję i szybkość zapewnia frezarka do skórek, po którą sięga się przede wszystkim w salonach kosmetycznych.

Tego typu urządzeniem trzeba najpierw nauczyć się umiejętnie obsługiwać. Jego zakup wiąże się też z niemałymi kosztami dodatkowymi, a ceny cążek są relatywnie niskie. Niechlujnie wykonany zabieg usuwania skórek przełoży się na nieestetyczny wygląd paznokci i dłoni, które stanowią przecież naszą wizytówkę. Warto wobec tego przejrzeć ranking najlepszych cążek, aby wybrać dla siebie te idealne, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Co ma największe znaczenie przy wyborze cążek do wycinania skórek?

Najważniejszą kwestią podczas kupowania cążek do paznokci jest dobrze naostrzone i wyprofilowane ostrze. Nie należy kupować pierwszego lepszego akcesorium, kierując się wyłącznie ceną. Będzie to wtedy tylko pozorna oszczędność, zbędny wydatek. Jeśli budżet na to pozwala, to warto od razu zainwestować w produkt wysokiej jakości w postaci profesjonalnych cążek.

Można je poznać po ręcznym szlifie, idealnym schodzeniu się ostrzy. Optymalna długość ostrza w cążkach do wycinania skórek wynosi 3 mm. Jeśli stawiamy na większą precyzję, to należy sięgać po modele z krótszym ostrzem. Z kolei to dłuższe przyspieszą wykonane zabiegu.

Wybierając cążki do skórek, powinno się mieć na uwadze materiał, z którego zostały one wykonane. Największym uznaniem cieszą się te ze stali chirurgicznej, co jednak przekłada się na wyższą cenę. Nie zaleca się kupować cążek innych niż te wykonane ze stali niemieckiej, japońskiej lub francuskiej.

Mamy wtedy pewność co do jakości, odporności na nacisk i trwałość produktu. Naszej uwadze nie powinien umknąć odpowiedni certyfikat i okres gwarancyjny producenta. Dobre cążki do wycinania skórek to takie z ramionami optymalnie dopasowanymi do dłoni. Warto wybrać takie o długości 10 cm bo za krótkie/długie będą po prostu niewygodne. Element nitujący także jest istotny, podobnie jak sprężyna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI