Golarka Elektryczna – Ranking i Opinie

Najlepsza golarka elektryczna– ranking, test, opinie

Golarka elektryczna przyda się panom, którzy nie wyobrażają sobie wyjścia z domu z zarostem, inni wręcz zapuszczają brodę. Z owłosieniem twarzy jest tak, że nawet po całkowitym wygoleniu odrasta, co dla wielu stanowi uporczywy problem. Metod pozbywania się zarostu panowie mają wiele do wyboru, niektórzy pozostają wierni zwykłym żyletkom, co ma pewne zalety, ale zdecydowanie przeważają wady. Bardzo łatwo o zacięcie się, co wygląda nieestetycznie i na dodatek uszkadza naskórek, uławiając wnikanie przez ranę drobnoustrojów. Nie mówiąc już o dolegliwościach bólowych i podrażnieniu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej panów przekonuje się do nowoczesnych rozwiązań takich jak golarka elektryczna. Ranking najlepszych golarek obejmuje wiele modeli tego typu urządzeń, wobec czego każdy znajdzie dla siebie ten odpowiedni.

Opisy najlepszych golarek elektrycznych [Nasz Ranking]

Golarka Philips Series 5000 Aqua Touch S5400/06

Aqua Touch to wysokiej jakości golarka elektryczna Philips Series 5000. Można z niej korzystać zarówno na mokro, jak i na sucho, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Produkt posiada specjalny system ostrzy MultiPrecision, co sprawia, że w bardzo prosty sposób może być przesuwana po skórze.

Dodatkowo golarka jest w pełni bezpieczna dla skóry podczas golenia oraz stanowi dla niej dodatkową ochronę. Dzięki korzystaniu z tego rodzaju urządzenia można uzyskać w pełni gładką oraz przyjemną w dotyku skórę. Dodatkowym elementem w produkcie jest trymer SmartClick. Golarka zasilana jest akumulatorowo.

Golarka elektryczna Braun Series 7 70-N1000S

Braun Series 7 to golarka elektryczna, która charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi. Jest to produkt przeznaczony w szczególności do użytkowania przez mężczyzn oraz posiada zasilanie akumulatorowe.

Golarka ma bardzo szerokie możliwości zastosowania, ponieważ można z niej korzystać zarówno na mokro, jak i na sucho, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Głowica golarki porusza się w zakresie aż trzystu sześćdziesięciu stopni, co sprawia, że bez większych problemów można nią manewrować. Dodatkowo w produkcie można znaleźć technologię AutoSense, która dostosowuje tryb pracy golarki do posiadanej brody.

Golarka PHILIPS Series 7000 S7960/17

PHILIPS Series 7000 to golarka elektryczna, która przeznaczona jest w szczególności dla mężczyzn. Produkt posiada zasilanie akumulatorowe. Z powodzeniem można korzystać z niego zarówno na mokro, jak i na sucho. Wraz z golarką można używać aplikacji takiej jak GroomTribe, która w korzystny sposób monitoruje proces golenia.

Dodatkowo w produkcie można znaleźć bardzo precyzyjne ostrza, które gwarantują łatwe i w pełni bezpieczne golenie. Tego rodzaju urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane nawet do bardzo wrażliwej skóry. Czujnik BeardAdapt w korzystny sposób dopasowuje działanie golarki to typu posiadanej brody.

Golarka Remington XR1430

Remington XR1430 to wysokiej jakości golarka elektryczna, która przeznaczona jest dla mężczyzn. Produkt posiada zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można go użytkować. Z golarki tego rodzaju można korzystać zarówno na sucho, jak i na mokro. Sprawia to, że ma bardzo szerokie możliwości zastosowania.

Produkt działa w sposób rotacyjny, dlatego jego funkcjonowanie jest w pełni efektywne. Bez większych problemów umożliwia uzyskanie w pełni gładkiej skóry, której dodatkowo nie podrażnia. Specjalnie wyprofilowane ostrza ComfortFloat zapewniają bardzo duży komfort podczas golenia.

Golarka elektryczna REMINGTON XR1570 Ultimate R9

Golarka elektryczna REMINGTON XR1570 Ultimate R9 króluje w kategorii komfortowego golenia. Obracające się głowice ComfortSpin zapewniają delikatność i gładkość skóry. Ostrza LiftLogic pociągają włoski i przycinają je przy mieszku włosowym. Wbudowany akumulator wystarcza na 60 minut golenia.

Golarka wyposażona jest także we wskaźnik poziomu naładowania. Dostosowana jest do golenia na mokro, jak i na sucho, bez potrzeby używania pianki czy żelu. Oprócz zaawansowanej technologii, golarka cechuje się eleganckim wyglądem w kolorach czerni i chromu. Jej wygląd i profesjonalne działanie zadowolą każdego mężczyznę.

Golarka męska Braun CruZer6 Face

Ta rewelacyjna golarka elektryczna to nie jedno urządzenie, ale aż trzy w jednym. Ten model łączy w sobie funkcje golarki, trymera oraz urządzenia do stylizacji. Jej unikatowa konstrukcja pozwala kształtować zarost wedle indywidualnych upodobań, między innymi dzięki obrotowemu trymerowi o dwóch szerokościach i czterech ustawieniach długości. Umożliwia to niezwykle precyzyjne modelowanie wąsów i baków.

Z kolei twoja broda nabierze pożądanej długości za sprawą ruchomej nasadki z czterema ustawieniami (1,2-6 mm). Dzięki technologii wet & dry możesz używać jej nawet pod prysznicem!!! W zestawie stacja do ładowania.

Golarka Braun Golarka Series 3 310s Wet&Dry

Golarka elektryczna Braun Series 3 310s Wet&Dry jest zawsze gotowa do zadań specjalnych. Poradzi sobie z każdym zarostem, jednocześnie nie podrażniając skóry. Dzięki intuicyjnemu działaniu dokładnie goli każde miejsce, bez potrzeby ponownego przejeżdżania po skórze. Golarka dopasowuje się do kształtu twarzy, ze względu na ruchome, niezależne od siebie elementy.

Braun Series 3 310s Wet&Dry to urządzenie w 100% wodoodporne – do głębokości 5m. Ta golarka elektryczna przystosowana jest do golenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Można używać jej także pod prysznicem, bez konieczności nakładania pianki lub żelu. Akumulator wystarcza na 20 minut golenia.

Panasonic ES-RT37-S503

Golarka elektryczna to doskonała alternatywa dla standardowej maszynki. Przycinanie tę golarką przycina zarost na twarzy precyzyjnie do pożądanej długości. Posiadane nasadki sprawią, że osiągniesz efekt kilkudniowego zarostu czy uda Ci się przyciąć nią nawet dłuższą brodę.

Golarka elektryczna goli krótko, posiada tradycyjne ostrza, dzięki czemu podrażnienie skóry praktycznie nie występuje. Golenie zdecydowanie pod włos, by usunąć zarost każdej długości. Golenie jest szybkie, łatwe i bardzo komfortowe nawet na niezwykle wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać styl, o który Ci chodzi w kilka sekund.

Najlepsze elektryczne golarki. Poradnik zakupowy

Dlaczego golarka elektryczna to lepsze rozwiązanie niż zwykła maszynka?

Popularność maszynek do golenia wynika przede wszystkim z ich niskiej ceny, chociaż za te lepszej jakości również trzeba niemało zapłacić, co już przestaje być takim ekonomicznym rozwiązaniem. W przypadku tych najtańszych skuteczność golenia pozostawia wiele do życzenia, szybko się tępią. Ponadto nowe potrafią być tak ostre, że bardzo łatwo o poranienie twarzy. Podrażnienia i zacięcia miał okazję doświadczyć to wielokrotnie każdy użytkownik klasycznej golarki w postaci zwykłej maszynki żyletkowej. Oczywiście praktyka czyni mistrzem, dlatego po nabraniu wprawy operowanie maszynką przestaje być uciążliwe. Ryzyko zacięcia pozostaje nadal na wysokim poziomie, szczególnie gdy się spieszymy lub nałożymy na twarz niewystarczającą ilość kosmetyku do golenia. Kolejnym problemem będą pozostające w ostrzach włoski, które trzeba co chwilę wypłukiwać.

Zwykłe maszynki wymagają częstej wymiany, a sam czas golenia wydłuża się w czasie. Nie obędziemy się bez dodatkowych akcesoriów w postaci pędzla, żelu lub pianki. Panowie cenią sobie tę metodę usuwania zbędnego owłosienia z twarzy ze względu na golenie przy samej skórze, co daje efekt wygładzonej skóry. Przy twardym zaroście posiłkowanie się żyletką jest meczące i trzeba ją wymieniać często co jedno, maksymalnie dwa golenia. Jeśli komuś zależy na wygodzie, zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, bezpieczeństwie, warto wybrać maszynkę elektryczną.

Znika problem z jakimikolwiek zacięciami bo ostrza w urządzeniu nie mają bezpośredniego kontaktu z naszą skórą. Jest to inwestycja długoterminowa, która szybko się zwraca. Ceny maszynek elektrycznych nie należą do wygórowanych, dzięki czemu dobrej jakości model można kupić bez konieczności nadwyrężania budżetu. Minusem tego sprzętu będzie wyższa cena początkowa i potrzeba konserwacji.

Na jaką golarkę elektryczną się zdecydować?

W sprzedaży dostępne są golarki elektryczne foliowe i rotacyjne. Oba sprzęty mają swoje plusy i minusy, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji trzeba się z nimi zapoznać. Na uwadze powinno się mieć typ swojego zarostu – jeśli rośnie od w jedną stronę, najlepiej sprawdzi się golarka foliowa. Urządzenia rotacyjne różnią się od tych foliowych pod wieloma względami.

We foliach znajdują się niewielkie otwory, w których ukryte są ostrza. W golarkach rotacyjnych elementy tnące mają postać pierścieni. W oby przypadkach mówimy o blaszanych foliach, ale te w urządzeniach głowicowych są grubsze. Golarki foliowe prowadzi się prostopadle do folii, natomiast rotacyjnymi wykonuje się okrężne ruchu. Te pierwsze pozwalają na golenie bliżej ciała, ale jeśli zarost rośnie w rożnych kierunkach, dużo lepiej sprawdzi się model rotacyjny. Większą precyzję zapewni golarka foliowa, ale za to oszczędność czasu ta głowicowa. Przy skórze wrażliwej zalecanym modelem jest golarka foliowa, a przy gęstym zaroście rotacyjna.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze golarki elektrycznej?

Przy wyborze golarki elektrycznej powinno się mieć na uwadze liczbę głowic lub foli, w zależności od rodzaju urządzenia. Im więcej tych elementów, tym mowa będzie o lepszej skuteczności i szybszym usuwaniu zarostu. Duża liczba głowic sprawia, że golarka lepiej dopasowuje się do kształtu twarzy, co oczywiście gwarantuje większą precyzyjność zabiegu pielęgnacyjnego.

Dalej mamy kwestię głowicy, która powinna być ruchoma, co pozwala dobrać urządzenie do twarzy, szyi i podbródka. Dużo łatwiej jest dotrzeć do włosków znajdujących się nad górną wargą, dokładniej się ogolić. Na uwadze powinno się mieć również wodoszczelność, co zapewni możliwość golenia na mokro, pod bieszącą wodą. Zasilanie także jest istotne – może być bateryjne, akumulatorowe lub sieciowe. Dostaniemy nawet modele z zasilaniem mieszanym. Z tych mobilnych wymienić można niewielkie i lekkie golarki na baterie. Te akumulatorowe wymagają regularnego ładowania, a zasilane sieciowo stałego źródła prądu.

Wybierając golarkę akumulatorową, trzeba zwrócić uwagę na czas ładowania i pracy na jednym ładowaniu. Kolejną kwestią jest wyświetlacz, na podstawie którego będziemy wiedzieć o poziomie naładowania baterii czy potrzebie wymienienia głowicy urządzenia. Z dodatkowych funkcji wymienić można system podnoszenia zarostu, co przekłada się na większą precyzję ścinania włosków.

Mile widziany będzie trymer do brody, jeśli ktoś stawia na walory estetyczne swojego zarostu i chce go modelować zgodnie z własnymi preferencjami. W nowoczesnych golarkach możliwe jest nawet wybranie trybu działania, w zależności od rodzaju zarostu i typu cery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI