Laktator Elektryczny – Ranking 2021

Najlepsza laktator elektryczny – ranking, test, opinie

W tym zestawieniu przygotowaliśmy ranking laktatorów elektrycznych, jest to przydatne urządzenie dla obecnych oraz przyszłych mam. Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje
model Medela Swing Dwufazowy Laktator elektryczny. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego też mamy do zaoferowania kilka innych, równie bardzo dobrych produktów. Narodziny dziecka to ważny etap w życiu każdego rodzica, każda mama chce karmić dziecko swoim naturalnym pokarmem, jest ono o wiele zdrowsze od tego modyfikowanego. Niestety niektóre kobiety czasem mają problem z produkcją mleka, dlatego warto za pomocą laktatora spróbować pobudzić do tego organizm. Później również jest to przydatne urządzenie ponieważ, nie ma konieczności spędzania całej doby przy dziecku. Można ściągnąć pokarm i zostawić w lodówce, w ten sposób mama może wyjść do pracy, na zakupy a mleko w tym czasie może podać osoba opiekująca się dzieckiem. Zapoznaj się z naszym rankingiem i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Opisy najlepszych laktatorów elektrycznych [Nasz Ranking]

Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny

najlepszy laktator elektryczny

Medela Swing to dwufazowy laktator elektryczny, który zapewnia odciąganie mleka w bardzo krótkim czasie. Co ciekawe, urządzenie to zaopatrzone jest w 2-fazową technologię, która gwarantuje zarówno ssanie wolne, głębokie, jak i szybkie, płytkie. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się na co dzień i zapewni odciągnięcie dużej ilości mleka.

Ponadto, istnieje możliwość regulacji poziomu ciśnienia zgodnie z własnymi upodobaniami. Jest on bardzo łatwy w obsłudze. Można go złożyć oraz w bardzo prosty sposób wyczyścić. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, a także dosyć małą wagą, dzięki czemu zapewnia duży komfort i wygodę. Warto wspomnieć, że zasilany jest on głównie zasilaczem sieciowym oraz 4 bateriami typu AA.

LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS

laktator ranking

Dwufazowy laktator elektryczny LOVI Prolactis to jedno z najlepszych obecnie urządzeń tego typu na szerokim rynku. Świetnie sprawdzi się dla wszystkich mam aktywnych zawodowo. Produkt ten pozwala na odciągnięcie dużej ilości mleka w bardzo krótkim czasie. Co ciekawe, przy wykonywaniu tej czynności nie czuć żadnego bólu.

Urządzenie to zapewnia więc dużą wygodę i komfort. Co więcej, sprzęt ten zawiera regulację intensywności, prędkości, dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb, upodobań. W skład całego zestawu wchodzi również m.in. nakładka dla odciągania ręcznego oraz specjalna butelka medical+. Laktator ten jest niezwykle praktyczny i wydajny. Ponadto, stworzony został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością, a także ogromną wytrzymałością.

CANPOL BABIES LAKTATOR ELEKTRYCZNY

laktator canpol

Laktator elektryczny EasyStart marki Canbol Babies to urządzenie, które zdecydowanie zasługuje na uwagę. Produkt ten wyróżnia się m.in. dwoma typami zasilania – bateryjny i sieciowy. Dzięki temu istnieje możliwość korzystania z niego zarówno w domu, jak i w podróży. Ponadto, posiada także trzystopniową regulację rytmu ssania dlatego też można ustawić ją zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami.

Oprócz tego sprzęt ten zaopatrzony został również w funkcję regulacji siły, dzięki której także można wszystko dostosować do indywidualnych potrzeb. W skład całego zestawu wchodzi specjalna, silikonowa nakładka masująca, która skutecznie pomaga w delikatnym odciąganiu. Produkt ten jest obecnie do nabycia w bardzo atrakcyjnej cenie. Z pewnością świetnie się sprawdzi i zapewni dużo zadowolenia i satysfakcji!

Philips Avent Laktator Elektroniczny

Philips Avent laktator elektroniczny Natural to produkt, który charakteryzuje się wyjątkowo wysokimi parametrami jakościowymi. Urządzenie wyposażone jest w specjalną nakładkę masującą, co sprawia, że korzystanie z niego staje się niezwykle wygodne. Laktator elektryczny ma możliwość ustawienia trybu delikatnej stymulacji oraz trzy opcje odciągania pokarmu, dzięki czemu można ustawić dla siebie taką, która będzie nam najbardziej odpowiadała.

Wśród głównych funkcjonalności urządzenia można również wymienić regulację siły ssania, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Dzięki temu użytkowanie laktatora jest dla kobiety w pełni komfortowe i nie sprawia żadnych problemów. Warto się zaopatrzyć w tego rodzaju urządzenie w przypadku problemów z naturalnym karmieniem.

Tommee Tippee Laktator Elektryczny

Laktator elektryczny marki Tommee Tippee to produkt, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością. Dzięki temu z powodzeniem może być używany w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z naturalnym karmieniem dziecka. Laktator elktryczny to urządzenie o bardzo szerokiej funkcjonalności. Przede wszystkim umożliwia regulację siły ssania, dzięki czemu jest bardzo wygodny oraz komfortowy dla kobiety, która go używa.

W skład zestawu wchodzi laktator, ale także smoczek, wkładki laktacyjne oraz butelka. Urządzenie wykonane jest w uniwersalnym białym kolorze. Jest stosunkowo proste w obsłudze, dlatego bez problemów na pewno każdy sobie z nim poradzi. Oprócz tego laktator nie zawiera w swoim składzie żadnych toksycznych substancji i w stosunkowo prosty sposób się go czyści. Dlatego jest to urządzenie, w które warto się zaopatrzyć.

Najlepszy laktator elektryczny. Przewodnik Kupującego

Dostępne rodzaje laktatorów

Na rynku obecnie mamy do wyboru dwa rodzaje tego urządzenia, są to laktatory ręczne oraz drugie bardziej zaawansowane czyli laktatory elektryczne. W manualnych zaletą na pewno jest to, że są one o wiele tańsze niż w przypadku tych drugich. Oczywiście coś kosztem czegoś, wymagają one ręcznego pompowania mleka, co bywa męczące i w konsekwencji prowadzi do bólu i zakwasów mięśni.

Elektryczne laktatory są niestety droższe od zwykłych, ale dla wielu kobiet są one warto swojej ceny. Nie wymagają one pracy ludzkich mięśni, poza przystawieniem wypustki do piersi. Można kupić laktatory, które dają możliwość odciągania pokarmu z dwóch piersi naraz, lub pojedyncze, są tańsze ale pobierają pokarm z jednej piersi. Dla większości mam wystarcza ta druga opcja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI