Masażer Do Stóp – Ranking i Opinie

Najlepszy masażer do nóg – ranking, test, opinie

Dobrze przeprowadzony masaż stóp jest czymś, co może sprawić, że poczujemy się znacznie lepiej. Skorzystają na tym zwłaszcza osoby, które na co dzień wykonują pracę na stojąco. Na przykład pracując w handlu, albo spędzają długie godziny przed ekranem komputera w pozycji siedzącej. Dotyczy to również zawodowych kierowców i wielu innych osób. Jedak oczywiste jest, że nie zawsze masz czas na to, żeby udać się do profesjonalnego salonu masażu. Świetnym rozwiązaniem może być w takiej sytuacji masażer do stóp, których ranking dostępny jest na naszej stronie.

Opisy najlepszych masażerów do stóp [Nasz Ranking]

Beurer FB 50 Masażer do stóp

najlepszy masażer do stóp

Beurer FB 50 Masażer do stóp to urządzenie, które zapewnia nam hydromasaż, czyli, innymi słowy, świetny sposób na odprężenie naszych stóp. Co ciekawe, pełni on aż trzy funkcje. Odpowiada za masaż wibracyjny, bąbelkowy, a nawet utrzymanie temperatury wody.

Ponadto mamy możliwość regulacji temperatury, a także chociażby stosowania soli, czy olejków. Oprócz szeroko pojętego rozluźnienia naszych stóp, urządzenie to zapewnia nam także pobudzenie krążenia krwi, pomoc w lepszym spaniu, a także w znacznym stopniu odpowiada za redukcję codziennego stresu i zmęczenia.

To wszystko zapewnia nam pełne zadowolenie i usatysfakcjonowanie zarówno samym produktem, jak i wszystkimi usługami przez niego świadczonymi.

Hydromasażer stóp Beurer FB 25

masażer do stóp ranking

Hydromasażer stóp Beurer FB 25 to masażer do stóp, który zapewnia nam zarówno świetny relaks, jak i zadbanie o nasze zdrowie. Jest to nic innego, jak urządzenie pozwalające nam na zabieg odprężającej aromaterapii. Urządzenie to wykorzystywane jest zarówno do masażu wibracyjnego, jak i stosowane do szeroko pojętego pedicure.

W przypadku masażu możemy skorzystać z dwóch rodzai funkcji – zarówno z funkcji masażu wibracyjnego, jak i bąbelkowego. Oprócz tego urządzenie odpowiada również za utrzymywanie stałej temperatury naszej wody. Co więcej, oferowany produkt odznacza się świetną, atrakcyjną ceną spośród całego szerokiego rynku, ale także aż trzyletnią gwarancją na jego sprawne działanie.

Zdecydowanie warto już dziś dokonać zakupu tego produktu. Zapewniamy zarówno o zadowoleniu, jak i usatysfakcjonowaniu z jego kupna!

Masażer do stóp inSPORTline Gurinno

urządzenie do masażu stóp

Masażer do stóp inSPORTline Gurinno zapewnia niebywale skuteczny masaż stóp i kostek. Co więcej, posiada trzy różne funkcje masażu takie, jak masaż wibracyjny, toczący i kombinacje, a także trzy poziomy ich intensywności, które sami możemy sobie ustawiać.

Oczywiście oprócz świetnego masażu zapewnia również, relaks i w znacznym stopniu złagodzenie stresu. Ponadto ma jeszcze jedną zaletę, o której również warto wspomnieć, a mianowicie jest to ogrzewanie podczerwone.

Gwarantuje klientowi zarówno poprawę jego metabolizmu, jak i nawet odporności. Urządzenie to zdecydowanie wpłynie pozytywnie na Twoje stopy, ale także na cały Twój organizm, któremu z pewnością przyda się taka właśnie regeneracja!

Masażer Medisana FS 885

masażer medisana

Masażer do stóp Medisana FS 885 to urządzenie, które pomaga zadbać o
zdrowie i dobry stan stóp, dzięki trzem trybom:
– masaż pęcherzykowy,
– masaż wibracyjny,
– obróbka cieplna za pomocą czerwonego światła,
możliwości podgrzania wody do preferowanej temperatury (20°C- 48°C), a także wałkom i ergonomicznie rozmieszczonym dyszom. Cyfrowy wyświetlacz pozwala na kontrolę zarówno temperatury wody jak i czasu masażu. Medisana FS 885 daje możliwość relaksu i odprężenia stopom do rozmiaru 46.

Homedics FM-TS9 Masazer stóp

Masażer do stóp Homedics FM-TS9 odpowiada za doskonały relaks naszych nóg. Dzięki dodatkowemu podgrzewaniu, które oferuje nasze stopy mogą w pełni odżyć. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że z urządzenia tego korzystać można zarówno przy użyciu funkcji podgrzewania, jak i bez niej – wszystko zależy od potrzeb i ochoty danego indywidualnego klienta.

Co więcej, samo urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, gdyż można obsługiwać je nawet palcami u stóp.

Co ciekawe, przyrząd ten składa się z sześciu głowic, dzięki czemu zapewnia nam dokładny masaż każdej z części naszych stóp, a my możemy poczuć się w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Ponadto całe urządzenie objęte jest 24 miesiącami gwarancji.

Najlepszy masażer do nóg. Poradnik zakupowy

Rodzaje masażerów do stóp

Istnieją trzy zasadnicze rodzaje masażerów do stóp. Pierwszym z nich są doskonale wszystkim znane masażery mechaniczne. To proste urządzenia wyposażone w obrotowe, drewniane, albo plastikowe elementy, które poruszają się wraz ze stopą, delikatnie ją masując. Używanie takiego rodzaju masażera wymaga nieco wysiłku i koncentracji. Jest ono na tyle małe i poręczne, że spokojnie wszędzie je zabierzesz – na przykład na wakacje.

Innym rodzajem są masażery elektryczne, działające na sucho. W tym przypadku rolki masażera napędzane są silniczkiem elektrycznym. Najbardziej rozbudowane są masażery wodne, również napędzane elektrycznie. Taki sprzęt nie tylko masuje przy pomocy rolek, ale również relaksuje Twoje stopy dzięki podgrzewanej wodzie, czy delikatnym bąbelkom.

W jakie funkcje wyposażony jest masażer?

Dostępne obecnie na rynku masażery wodne mogą być wyposażone w kilka, różnorodnych funkcji. Najbardziej podstawową jest wspomniane już wcześniej podgrzewanie wody. Oferowane modele mają różne stopnie podgrzewania. Albo osobne programy, które różnią się między innymi temperaturą wody. Wiele osób ceni sobie również możliwość wyłączenia podgrzewania, czego niestety wiele z dostępnych modeli nie oferuje.

Bardzo ważną funkcją, w którą wyposażony może być również masażer, jest delikatny masaż bąbelkami powietrza. Wiele modeli ma również możliwość przełączania pomiędzy trybem masażu przy pomocy obracających się rolek, a także trybem masażu wibracyjnego. Coraz częściej tego typu masażery wyposażane są również w funkcję masażu promieniowaniem podczerwonym. Światło wnika w tkanki, działa regenerująco na naczynia krwionośne i pozwala na bardzo skuteczne zrelaksowanie stóp.

W jaki sposób jest zasilany?

Jakkolwiek wszystkie dostępne na rynku typy masażerów wodnych zasilane są elektrycznie. Pamiętaj, że istnieją zarówno modele, które wymagają podłączenia do sieci, jak i modele zasilane akumulatorem. Masażer do stóp, który zasilany jest przy pomocy baterii daje duże możliwości pod kątem używania go poza domem. Tego rodzaju urządzenie możesz swobodnie używać na przykład w czasie wakacyjnego wyjazdu. Kiedy po długi dniu zwiedzania, górskiej wędrówki, czy jazdy na rowerze, chcesz się zrelaksować.

Takiego masażera możesz również używać na przykład w ogrodzie, gdzie nie zawsze mamy dostęp do sieci elektrycznej. Warto jednak pamiętać, że akumulator urządzenia będzie się z czasem zużywać. Więc bardzo opłaca się zakup takiego modelu, który może działać zarówno po podłączeniu do sieci, jak i być zasilany przez baterie.

Czy konstrukcja masażera zapewnia bezpieczeństwo?

Miej na uwadze również to, że masażer wodny, to jednak elektryczne urządzenie. Do niego wlewasz wodę, więc będzie miało bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Zadbaj o to, żeby nasz masażer był całkowicie bezpieczny, ponieważ potencjalne ryzyko jest duże.

W praktyce najbezpieczniejsze są zawsze masażery wysokiej jakości, które dodatkowo zaopatrzone są w specjalne atesty. Bardzo dobrze sprawdzają się również urządzenia, które mają w komplecie specjalną osłonę. Zapobiega ona rozchlapywaniu wody podczas użytkowania, czego oczywiście nie da się wykluczyć.

Jakość wykonania masażera

Tak samo, jak w przypadku wielu innych urządzeń elektrycznych jakość wykonania i użytych materiałów ma ogromne znaczenie. Przede wszystkim zależy od niej trwałość. W przemyśle wykorzystywane są dziś tworzywa syntetyczne różnego rodzaju. Niektóre z nich charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, czy zarysowania, a inne nie.

To samo dotyczy również kwestii jakości wykonania, która może spowodować, że nawet najlepsze materiały nie przyniosą korzyści. Pamiętaj o jakości wykonania, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Czy kwestie estetyczne mają znaczenie?

Oczywiście, że tak, choć nie dla każdego. Wodny masażer do stóp to urządzenie, które na stałe gości w niejednej łazience, stając się częścią wystroju. Wiele osób nie zwraca uwagi na takie detale, jak właśnie estetyka wykonania używanych przez siebie urządzeń. Koncentrując się przede wszystkim na ich jakości, a także możliwościach, jakie oferują. Jednak dla dużej grupy konsumentów urządzenia takie jak masażer powinny nie tylko działać, ale też dobrze wyglądać i uzupełniać wystrój wnętrza, w którym się znajdują.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI