Ranking maszyn do popcornu – wybieramy najlepszą maszynę do popcornu

Najlepsza maszyna do popcornu – ranking, test, opinie

Zobaczenie filmu w kinie wiąże się z zakupem przekąski, najpopularniejsza z nich to oczywiście popcorn. Bilet do kina, przekąska do tego jakiś napój to już wiąże się to ze sporym kosztem. Niestety znaczny dochód dla kina to właśnie barowe przekąski. Sam zapach, który po wejściu obiega całe kino zachęca aby podejść i kupić chociażby najmniejszą porcję popcornu.

Po odejściu od kasy okazuję się, że zapłaciliśmy więcej za jedzenie niż za sam bilet na seans. Alternatywą dla takiej sytuacji może być seans w domu. Jakość wypożyczonego filmu w czasie gdzie mamy telewizory o wysokiej rozdzielczości 4K jest nawet lepsza od tej wyświetlanej w kinie. Do tego dobre nagłośnienie i udany wieczór w rodzinnym gronie mamy zagwarantowany. Nie można oczywiście zapomnieć o czymś do chrupania. Napoje można tanio kupić w pobliskim sklepie lub markecie i do tego właśnie kupny popcorn. Tylko o ile z napojami, z ich smakiem nie ma żadnego problemu bo smakują tak samo jak przy dużym kinowym ekranie tak z gotowym popcornem jest znacznie gorzej. Jest on suchy, pieczony na nie wiadomo czym co sprawia że jego smak jest bardzo średni.

Po co kupować taki popcorn, jeżeli można go w szybki sposób przygotować samemu. W poniższym rankingu pragniemy przedstawić urządzenia do robienia popcornu. Posiadając taki automat masz pewność że nikt Cie nie zaskoczy, bo kiedy wpadną znajomi na mecz a on już się zaczyna a Ty nie masz możliwości udania się do spożywczaka to wystarczy wyciągnąć taką maszynkę wrzucić potrzebną ilość ziaren i już po 2-4 minutach możemy cieszyć się świeżym, ciepłym pachnącym popcornem.
Kukurydza tak przygotowana niczym nie odbiega przygotowywanej w kinie czy na okolicznych imprezach plenerowych. Dodatkowym dużym plusem posiadania maszynki do popcornu, jest to że przygotowujemy go bez użycia jakiegokolwiek oleju czy tłuszczu. Z pozoru niezdrowa przekąska jest przyjazna dla osób zdrowo żyjących i dbających o swoją linie i wagę.

Jaką maszynę do popcornu wybrać?

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na zakup takiego urządzenia to z wyborem odpowiedniego
pojawiają się już pewne dylematy. I wcale tu nie chodzi o kolor czy wygląd, tu bardziej trzeba skupić się na odpowiednich parametrach. Jeżeli masz z tym problem, to dobrze trafiłeś bo właśnie dla takich osób stworzyliśmy zestawienie najlepszych automatów do chrupiącego popcornu. Rozmiar jest tu istotną kwestią, jeżeli posiadasz małą kuchnie z małą ilością szafek to zakup dużego modelu może stwarzać problemy przy przechowywaniu. Natomiast jeżeli masz dużą rodzinę, lub bardzo dużo przyjaciół to zakup za małego modelu może stwarzać sytuację, że większość czasu będziesz spędzać robiąc kukurydzę zamiast być ze swoimi bliskimi. Wielu producentów wyszło naprzeciw takim sytuacjom i wielu z nich w swoich produktach daje możliwość składania, więc przy przechowywaniu nie ma większych problemów. Poza gabarytami znacząca będzie moc. Stanowczo odradzamy modele, które posiadają poniżej 1000 W mocy, są one po prostu mało wydajne i robienie w nich popcornu jest po prostu czasochłonne, a przecież nie o to w tym chodzi. Im większa moc urządzenia tym jego praca i jednocześnie efektywność będzie większa. Istotne będzie również to aby maszynka była cicha, bo przecież nie chcemy przeszkadzać swoim bliskim w oglądaniu meczu czy ulubionych filmów i bajek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI