Niania Elektroniczna – Ranking i Opinie

Najlepszy niania elektroniczna – ranking, test, opinie

Coraz więcej rodziców decyduje się na zakup niani elektronicznej, która bardzo ułatwia życie i sprawia, że staje się ono bardziej komfortowe w tym trudnym okresie.

Urządzenie to idealnie sprawdza się do monitorowania tego, co dzieje się w pokoju niemowlaka. Mama nie musi ciągle do niego doglądać i niepotrzebnie mu przeszkadzać – wystarczy, że spojrzy na wyświetlacz elektronicznej niani, aby zobaczyć swoją pociechę z dowolnego miejsca w domu.

Nadajnik znajdujący się w urządzeniu i rejestrujący to, co się w nim dzieje, przesyła za pomocą fal radiowych dźwięk i obraz do odbiornika. W zależności od wybranego modelu elektroniczna niania może mieć wbudowany mikrofon i kamerę, co umożliwia mamie podsłuchiwanie i podglądanie malucha oraz mówienie do niego.

W wyborze najlepszego urządzenia pomoże nasz ranking niań elektronicznych dla dzieci.

Opisy najlepszych niań elektronicznych [Nasz Ranking]

Hisense Elektroniczna Niania Babysense Video 3,5″ Dwie Kamery

niania elektroniczna ranking

Jest to videoniania elektroniczna z dwiema kamerami w zestawie. Urządzenie to przede wszystkim gwarantuje nam wysoką jakość obrazu, a także dźwięku. Zawiera również wiele innych funkcji. Mamy możliwość utrzymania połączenia z dzieckiem.

Ponadto, istnieje dostęp do ekranu LCD, dzięki czemu możemy obserwować dziecko zarówno w dzień, jak i nawet w nocy. Dzięki podczerwieni mamy możliwość zobaczenia, co robi maluch, gdy jest ciemno. Należy również zdawać sobie sprawę, że zasięg takiego urządzenia sięga aż do 300 metrów.

Zdecydowanie warto więc zaopatrzyć się w taki sprzęt. Zyskujemy dużą kontrolę nad naszym dzieckiem, a także pewność o jego bezpieczeństwo. Satysfakcja i zadowolenie gwarantowane!

Lionelo Niania Elektroniczna Babyline 8.1

niania elektroniczna z kamerą

Niania elektroniczna Babyline 8.1 to urządzenie, które w znacznym stopniu pozwala nam kontrolować, co w danej chwili dzieje się z naszym dzieckiem.

Mamy możliwość zobaczenia i usłyszenia malucha zarówno w dzień, jak i nawet w nocy. Co więcej, sprzęt ten zaopatrzony jest w wyświetlacz, wideo kamerę, mikrofon, głośnik, czy nawet czujnik temperatury. Oprócz tego mamy dostęp do 4 uspokajających melodii, dzięki czemu możemy uśpić naszego malucha.

Urządzenie to zawiera również system VOX, czyli oszczędność energii. Oznacza to, że niania pracuje w trybie czuwania, a gdy tylko coś się wydarzy, to automatycznie jesteśmy o tym informowani. Zdecydowanie warto więc postawić na zakup tego produktu. Satysfakcja i zadowolenie gwarantowane!

TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32 to niania elektroniczna wyposażona w wyświetlacz LCD, termometr pokojowy i tryb nocny. Dzięki temu urządzeniu możemy kontrolować, co dzieje się z naszym dzieckiem w danej chwili.

Sprzęt ten zaopatrzony jest także w system VOX, który poinformuje nam jeśli tylko coś się wydarzy. Przydatny jest on chociażby w nocy. Jeśli dziecko zacznie płakać, to zostaniemy natychmiast powiadomieni i od razu zobaczymy co się dzieje.

Nie ulega wątpliwości, więc, że urządzenie to zapewnia bezpieczeństwo maluchowi, ale także daje nam samym dużo komfortu i wygody. Zdecydowanie warto więc postawić na taki produkt, który posiada naprawdę wiele różnych, ciekawych funkcji. Jest to duże ułatwienie dla rodziców w codziennych obowiązkach.

Babysense Video Elektroniczna Niania

niania elektroniczna opinie

Babysense Video Niania elektroniczna to urządzenie o cechach sprzętu medycznego. Wysokiej jakości monitor oddechu zapewnia bezpieczeństwo maluchowi i spokój rodzicom. Produkt wyposażono w płytki sensoryczne o wysokiej czułości, dzięki czemu reaguje nawet na najlżejsze oddechy, nie wywołując alarmu niepotrzebnie.

Produkt jest bezprzewodowy, co ułatwia jest ustawianie w różnych miejscach. Zasilany bateriami 1,5V AA. Działa na częstotliwości 1,8GHz, dzięki czemu nie wpływa w żaden sposób między innymi na telefony komórkowe.

Ekran jest czytelny, a kamera dobrej jakości. Dodatkowo, niania oferuje komunikację dwustronną – nie tylko rodzic słyszy dziecko, ale również dziecko rodzica. Możliwość uruchomienia jednej z pięciu kołysanek.

Motorola MBP 55

Niania elektroniczna to urządzenie, które pozwala na nieustanne kontrolowanie dziecka. W ten sposób stale wiemy, co się z nim dzieje. Zasięg takiego sprzętu sięga nawet do 300 metrów. Możemy zobaczyć naszego malucha, a także porozmawiać z nim.

Możliwe jest to dzięki ekranowi LCD, a także mikrofonom i głośnikom. Warto również zdawać sobie sprawę, że posiadamy również możliwość zdalnego sterowania kamerą, która zamontowana jest w pokoju dziecka. Sprzęt ten zaopatrzony jest również w wiele innych funkcji takich, jak chociażby podgląd temperatury w pomieszczeniu, w którym przebywa maluch.

Zdecydowanie warto więc postawić na zakup takiego właśnie produktu. Zapewni nam on dużo wygody i komfortu, które przełożą się na satysfakcję i zadowolenie.

Najlepsza niania elektroniczna. Poradnik zakupowy

Niania elektroniczna – czy warto zainwestować?

Elektroniczna niania nie jest oczywiście niezbędnym elementem wyposażenia domu, w którym przebywa małe dziecko, ale urządzenie to okazuje się być niezwykle przydatne w wielu sytuacjach. Tym bardziej, jeśli mamy dom o dużym metrażu. Podobnie będzie ze wcześniakiem, którego należy dużo uważniej obserwować, aby zainterweniować, gdy pojawi się jakakolwiek nieprawidłowość w jego zachowaniu.

Nianie elektroniczne wyposażone są w kamerę, mikrofon, różnego typu czujniki – temperatury i wilgotności oraz nawet w monitor oddechu. Urządzenia te są na tyle inteligentne, że bardzo szybko reagują i powiadamiają rodzica o każdym niepokojącym zjawisku. Nie trzeba ciągle doglądać podopiecznego i martwić się o to, czy wszystko jest z nim w porządku, gdy my zajmujemy się w danym momencie czymś innym. Nadrzędną funkcją takiej niani elektronicznej jest czuwanie nad pociechą znajdującą się w innym pomieszczeniu niż jego rodzice.

Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku podzielonej opieki nad dziećmi czy innymi osobami. Jeśli rodzic nie jest w stanie być przy dziecku przez całą dobę, co zresztą byłoby bardzo uciążliwe w dłuższej perspektywie czasu, warto ułatwić sobie życie, inwestując w nianię elektroniczną. Zakup takiego urządzenia nie wiąże się z wysokimi wydatkami, wobec czego nie ma potrzeby martwienia się o obciążenie domowego budżetu.

Na jego korzyść przemawia komfort psychiczny dla rodziców – nie trzeba ciągle zastanawiać się nad tym, czy aby przypadkiem nie stanie się coś złego dziecku pod naszą nieobecność. Elektroniczna niania polecana jest osobom pracującym zdalnie, w miejscu swojego zamieszkania oraz do domu, gdzie często przyjmowani są goście. Pociecha może spokojnie spać w swoim pokoju, a rodzice przeznaczyć ten czas na sprzątanie, odpoczynek, gotowanie czy po prostu rozmowę z bliskimi.

Jaką wybrać nianię elektroniczną?

Elektroniczna niania może działać w oparciu o sygnał analogowy lub cyfrowy. Te drugie będą lepszym wyborem ze względu na przesyłanie sygnału mniej zniekształconego. Istotnym parametrem będzie zasięg urządzenia – dla zamkniętej i otwartej przestrzeni. Zasięg powinien wynosić co najmniej 0,5 km dla przestrzeni otwartej. Kolejną kwestią będą kanały i częstotliwość. Dobrą jakość transmisji przy niewielkich zakłóceniach oferują urządzenia o częstotliwości 443 MHz. Podobnie jest przy częstotliwości 2.4 GHz. Najlepszą jakość transmisji zapewniają nianie elektroniczne o częstotliwości DECT 1,88 GHz. Jeśli chodzi o liczbę kanałów do transmisji, to można mówić o dużej rozbieżności – od 2 do 136 kanałów. Optymalnym wyborem będzie urządzenie z kilkunastoma/kilkudziesięcioma kanałami, co pozwoli na ich zmianę w razie wystąpienia zakłóceń. Na rynku dostępne są też urządzenia z automatycznym wyborem kanału.

Wybierając nianię elektroniczną, należy mieć na uwadze funkcję urządzenia. Wymienić można aktywowanie transmisji głosowo, nagrywanie głosu rodzica i obrazu, komunikację dwukierunkową, regulację głośności. Najnowsze modele monitorują oddech, mają wbudowaną kamerę i czujnik ruchu. Niektóre z nich wyposażone są w projektor, ostrzegają przed utratą zasięgu. Mogą nawet monitorować temperaturę, wilgotność powietrza w pomieszczeniu lub mieć wbudowane oświetlenie w postaci lampki nocnej.

Jeśli decydujemy się na wybór niani elektronicznej z kamerą, należy zwrócić uwagę na możliwość podłączenia jej do telewizora i zamontowania na ścianie. Mile widziany będzie tryb obserwacji nocnej, czterokierunkowy sposób obracania się kamery i ekran dla rodzica. W zależności od wybranego modelu urządzenia może ono wysyłać sygnały alarmowe w inny sposób. Niektóre nianie elektroniczne są na tyle uniwersalne, że mają wbudowany programowalny zegar z budzikiem

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI