Tabletki Na Rzucenie Palenia – Ranking i Opinie 2021

Najlepsze tabletki na rzucenie palenia – ranking, test, opinie

W poniższym zestawieniu znajdziesz ranking najlepszych tabletek pomagających rzucić palenie. Palenie papierosów to nałóg, trzeba to jasno powiedzieć. To uzależnienie które skraca życie średnio o 15 lat, w jednym papierosie mamy około 4 tysiące różnych szkodliwych dla naszego organizmu związków chemicznych. Pomimo tego, że świadomość ludzi się zmienia i powoli trend ilości palaczy w Polsce idzie w dół, to nadal szacuje się że w naszym kraju nałogowo pali papierosy około 9-10 mln ludzi. Dla koncernów tytoniowych to dobry wynik, ponieważ generuje on olbrzymie zyski. Niestety dla statystycznego Polaka jest to niepotrzebny wydatek. Paczka papierosów kosztuje już średnio około 15zł, niby dziennie nie jest to tak dużo ale w skali roku uzbiera się aż 5500zł, za taką kwotę możemy udać się na dobre wakacje za granice. Poniżej prezentujemy tabletki, które pomagają rzucić palenie papierosów.

Opisy najlepszych tabletek pomagających rzucić palenie [Nasz Ranking]

Najlepsze Tabletki Na Rzucenie Palenia

Desmoxan 1.5mg

tabletki na rzucenie palenia

Desmoxan to preparat, który wspomaga rzucenie palenia o bardzo efektywnym działaniu. Dzięki stosowaniu tabletek na rzucenie palenia w korzystny sposób można się pozbyć tego zgubnego w skutkach nałogu. Preparat taki jak Desmoxan zawiera w swoim składzie bardzo korzystnie działające substancje aktywne, co sprawia, że jego działanie jest niezwykle skuteczne.

Główną substancją czynną jest cytyzyna, która wypiera z organizmu nikotynę. Sprawia to, że człowiek odzwyczaja się od palenia, a jego uzależnienie z dnia na dzień się zmniejsza. Preparat polecany jest w szczególności osobom, które chcą rzucić palenie.

Jest to możliwe bez negatywnych objawów odstawienia, czyli tak zwanego głodu nikotynowego. Dzięki temu cały proces przebiega w sposób szybki oraz sprawny, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Nicorette Coolmint

nicorette

Rzucenie palenia nie jest procesem łatwym ani krótkim. By go pomyślnie przejść -należy wykazać się siłą charakteru i cierpliwością. Odzwyczaić się od palenia można stosując zgodnie z zaleceniami Nicorette Coolmint 2 mg. Leki na rzucenie palenia- na czym polega ich sekret? Leki na rzucenie palenia są takie skuteczne, bo przyzwyczajają organizm w sposób zrównoważony i delikatny do coraz mniejszych dawek nikotyny, zmniejszając przy tym tak zwany głód nikotynowy.

Nicorette Coolmint- jak stosować? Bardzo prosto. Wystarczy ssać je przez kilka minut, aż kompletnie się rozpuszczą. Jedyne, o czym należy wiedzieć to, by nie przekraczać 15 tabletek na dobę i żeby brać je maksymalnie przez sześć tygodni. Czy tabletki Nicorette Coolmint mają efekty uboczne? Raczej nie. Przy czym na początku suplementacji nim może wystąpić suchość w gardle, zawroty głowy czy kaszel. Są to jednak efekty tak zwanego zespołu odstawiennego niż bezpośredni skutek działania tabletek na rzucanie palenia.

NiQuitin Mini

niquitin

NiQuitin Mini to wysokiej jakości tabletki na rzucenie palenia. Preparat występuje w formie tabletek do ssania, dzięki czemu jego działanie jest w pełni efektywne i skuteczne. Głód nikotynowy zostaje zredukowany w bardzo krótkim czasie po zastosowaniu preparatu, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Dzięki temu możliwe jest szybkie odzwyczajenie się od palenia oraz pokonanie swojego zgubnego nałogu. NiQuitin Mini posiada bardzo wygodne opakowanie, dzięki czemu aplikacja produktu jest ułatwiona. Tabletki rozpuszczają się całkowicie już w dziesięć minut. Dzięki ich stosowaniu objawy, które wynikają z odstawienia nikotyny zmniejszają się.

Wśród nich można przede wszystkim wymienić głód nikotynowy, który podczas stosowania tabletek nie występuje. Dlatego produkt ten polecany jest w szczególności wszystkim osobom, które pragną rzucić palenie.

Tabex – tabletki wspomagające rzucanie palenia

tabex

Tabletki na rzucenie palenia Tabex pomagają w pozbyciu się szkodliwego nawyku. Lek w formie tabletek doustnych nie zawiera nikotyny. Składa się z alkaloidów, które działają podobnie do nikotyny. W ten sposób pobudzony zostaje ośrodek oddechowy i naczynioruchowy.

Zawarta cytyzyna sprawia, że zapotrzebowanie na nikotynę staje się mniejsze i niweluje objawy głodu nikotynowego. Pobudza przy tym układ nerwowy, a ciśnienie zostaje podwyższone, przez co nie występuje już ochota na palenie papierosów. Lek pomaga odzwyczaić się od palenia, niwelując ten szkodliwy nawyk, poprzez wypieranie nikotyny z życia.

Przeciwskazania występują w przypadku miażdżycy tętnic, ciężkiej niewydolność układu sercowo-naczyniowego oraz nadciśnienia tętniczego.
Jedno wydajne opakowanie zawiera aż 100 tabletek.

Altermedica Kudzu Root

jak rzucić palenie papierosów

Altermedica Kudzu Root to wysokiej jakości produkt, który w skuteczny sposób umożliwia rzucenie palenia. Dlatego polecany jest do stosowania wszystkim osobom, które pragną pozbyć się tego zgubnego nałogu. W składzie produktu można znaleźć przede wszystkim ekstrakt z korzenia, a także sproszkowany korzeń takiej rośliny jak Kudzu Vine, która posiada bardzo korzystne działanie na organizm człowieka.

Dzięki niej możliwe jest efektywne odzwyczajenie się od palenia. Produkt występuje w formie tabletek na rzucenie palenia. Zaleca się stosować jedną kapsułkę dziennie oraz popijać ją odpowiednią ilością wody.

Dodatkowo Altermedica Kudzu Root w pozytywny sposób wpływa na regenerację organizmu, co jest bardzo istotne podczas rzucania palenia. Dlatego z całą pewnością warto skorzystać z szerokich możliwości tego rodzaju produktu.

Skuteczne tabletki na rzucenie palenia. Poradnik zakupowy

Dlaczego tak trudno rzucić palenie?

Raczej każdy świadomy palacz zna zagrożenia dla życia i zdrowia związane z nałogowym paleniem papierosów, niestety nawet taka wiedza nie ułatwia rzucenia nawyku. Nieważne czy jesteś okazjonalnym palaczem, czy takim co wypala paczkę dziennie, droga do rzucenia niechcianego nałogu jest długa i trudna.

Palenie to uzależnienie fizyczne, jak i nawyk który ma podłoże psychiczne. Nikotyna z papierosów zapewnia chwilowe ale uzależniające uspokojenie. Kiedy odstawisz papierosa na dłuższy czas niż zwykle, to brak nikotyny powoduje że jesteś na klasycznym głodzie. Identycznie jak w przypadku odstawienia narkotyków czy alkoholu. Palenie sposobem radzenia sobie ze stresem, depresją, lękiem, a nawet nudą. Rezygnacja to znalezienie innych zdrowszych sposobów radzenia sobie z tymi problemami.

Palenie jest również zakorzenione w codziennym stylu życia, wiele osób pali papierosa tuż po przebudzeniu. Może to być też automatyczna reakcja na palenie papierosa przy porannej kawie, podczas przerwy w pracy, po jedzeniu, szkole lub w drodze do domu po gorączkowym dniu. Palenie czasem nawet jest sposobem kontaktu z innymi, bo przecież wszyscy znajomi, koledzy z pracy palą, więc nie chcesz odstawać od grupy.

Podsumowanie

Aby właściwie i skutecznie rzucić palenie, musisz zająć się nie tylko samym uzależnieniem, ale także nawykami i zwyczajami, które niestety się z nim wiążą. Dobra informacja jest taka, że nie jest to niemożliwe i na pewno da się osiągnąć ostatecznie sukces. Dzięki właściwemu podejściu do tematu rzucenia palenia, każdy może rzucić nałóg. Każda próba to już pewien sukces, nawet jeżeli próbowałeś kilka razy i się nie udało to przynajmniej podjąłeś próbę walki, z każdą następną będzie Ci na pewno łatwiej osiągnąć ostatecznie sukces.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE RANKINGI